بهترین آموزشگاه موسیقی کرج کجاست؟

پیش از پرداختن به ویژگیهای بهترین آموزشگاه موسیقی کرج بد نیست بدایم اکثر ما علاقه مند به یادگیری یک یا چند رشته ی هنری (مخصوصا در شاخه موسیقی) هستیم . معمولا برای انتخاب فضای مناسب جهت آموزش نزدیکترین مکان را انتخاب می کنیم اما باید دید معیار درست برای انتخاب بهتربن آموزشگاه هنری جهت آموزش همین است ؟

ویژگی های بهترین آموزشگاه موسیقی

برای انتخاب آموزشگاه موسیقی باید به چند مورد توجه کنیم . قبل از هرچیز مدرسین آن از اهمیت ویژه ای برخوردارند .بعضی از این مدرسین دارای نشان یک ، دو یا سه هنری هستند .قطعا حضور فردی که خود سابقه هنری بالا ،اعم از تحقیق و پژوهش در زمینه ساز تخصصی و همچنین تدریس آن دارد بسیار متفاوت تر و حرفه ای تر از دیگران خواهد بود .چراکه نگاه هنری به توانایی های هنرجو و آموزش هدفمند بسیار سریعتر ما را به نتیجه ی نهایی و بهتر می رساند .
مدرس موسیقی قبل از هرچیز باید به کشف استعداد هنر جوی خود کمک کند تا ساز منحصر به فرد خود را انتخاب کند .گاهی فرد بدون اطلاعات کافی و فقط با تشویق اطرافیان به یک ساز روی می آورد و پس از مدتی (چون با سلیقه ی فکری خود نبوده) از آموزش دلسرد شده و روی به ساز دیگری می آورد یا در اغلب موارد دلسرد شده و برای همیشه عطای آموزش موسیقی را به لقایش می بخشد .
اما اگر مدرس موسیقی به این موضوع اشراف داشته باشد از همان ابتدا هنرجو را به رشته ی متناسب با علایق فرد یا ساز مورد علاقه اش راهنمایی میکند و چه بسا در این راه شاهد کشف استعداد های بالقوه ی بسیاری می شود.

بهترین آموزشگاه موسیقی کرج کجاست؟
بهترین آموزشگاه موسیقی کرج کجاست؟

بهترین آموزشگاه موسیقی کرج کدامند ؟

برای شناخت بهترین آموزشگاه های موسیقی کرج به مواردی که گفته شد توجه کنید .
مدیریت خوب ، فضای سالم هنری ،مدرسین با تجربه و ماهر درسطوح مختلف میتواند از جمله شرایط لازم برای یک آموزشگاه خوب و معتبر باشد .

” نقش هنر جو “

همراه بودن هنرجو و استاد نقش به سزایی در بالا رفتن کیفیت آموزش دارد .هنرجو باید تمام طول هفته را تمرین کند .فقط در حد نیم ساعت در روز اما مستمر و همیشگی !
تمرین
تمرین
تمرین !
از طرفی ارتباط خود با استادش را حفظ کند .
این ارتباط دو جانبه بین استاد و هنرجو باعث ایجاد پیوندی قوی میشود که شاگرد را تشویق به پیشرفت میکند و استاد را تشویق به ادامه ی راه و بسیار بوده اند نوازندگانی چیره دست که محصول این ارتباط قوی وسالم بوده اند و همچون نگینی بر عرصه هنر می درخشند!

نباید ها در آموزش موسیقی :

هرگز محل آموزش فرزندتان را هر روز عوض نکنید .
اینکار باعث دلسردی هنرجو واز بین رفتن رابطه ی شاگرد و استاد میشود .
هرگز ساز هنرجو را به دفعات عوض کنید مگر به تحقیق و مشاوره اساتید برجسته در این رشته .
به فرزندتان بیاموزید که لازمه ی هر موفقیتی تلاش و استمرار است و نباید انتظار داشته باشد که در مدتی کوتاه به مهارت چندانی کسب کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *